Kalendář akcí

Přehled akcí pro rok 2019

08.11.2018 08:00
VVH Malé Přílepy od 15:00 Andy a Zuzka  5.1.2019
VVH Hýskov od 18:00 Wendy a Jana  11.1.2019
VVH Železná od 15:00 Andy a Lucka  12.1.2019
VVH Malé Přílepy Modré od 18:00 18.1.2019
VVH Lhotka od 15:00 Wendy a Lucka 19.1.2019
VVH Chyňava od 14:00 2.2.2019
VVH okrsku Strádonice od 18:00 8.2.2019

 

Přehled akcí pro rok 2018

01.05.2018 00:00
Okrskové kolo v PS 12.5.2018
Okresní kolo v PS  9.6.2018
Brdská liga Radíč  9.6.2018
Brdská liga Křečovice  10.6.2018
Šikmá plocha v Mokřici  16.6.2018
Krajské kolo v PS  23.6.2018
Okrsková schůze v Hýskově      28.6.2018
Brdská liga Zálužany  30.6.2018
Žloukovické brodění  5.7.2018
Brdská liga Solopysky 21.7.2018
Brdská liga Líchovy  22.7.2018
Brdská liga Malé Přílepy  28.7.2018
Brdská liga Broumy  29.7.2018
Brdská liga Bezděkov pod Třemšínem 5.8.2018
Hasičské rodeo Týček          10.-11.8.2018
Hasičská soutěž Třebsko  11.8.2018
O putovní pohár města Mirošov 11.8.2018
Memoriál zasloužilých členů Láz 11.8.2018
Okrsková schůze ve Strádonicich                                          15.8.2018
O pohár Lhotky  18.8.2018
Noční soutěž v Mokřici  18.8.2018
Memoriál Petra Žáčka  25.8..2018
O putovní pohár na Berounce  1.9.2018
Loučení s létem v Litni              8.9.2018
Prázdniny končí pod Plešivcem (Lhotka u Lochovic) 8.9.2018
Memoriál v Hýskově      15.9.2018
Oslava 120. výroří SDH Loděnice  15.9.2018
Oslava 120. výročí SDH Drahelčice 15.9.2018
Námětové cvičení v Železné              6.10.2018
Závod požárnické všestrannosti Malé Přílepy                        13.10.2018
Okrsková schůze Malé Přílepy U Vořechů 18:00 1.11.2018
Lampionový průvod s indiciemi Hurá za pokladem 3.11.2018
Rozsvícení stromku s tvořivým odpolednem  1.12.2018
VVH Strádonice od 15:00 - jsme omluveni  1.12.2018
VVH Otročíněves od 18:00 Jana a Wendy 7.12.2018
VVH Žloukovice od 14:00 Zuzka a Míša  8.12.2018

 

 

Přehled soutěží pro rok 2016

01.05.2016 12:00
Brdská liga Zálužany     11.6.2016
Brdská liga Tochovice                    25.6.2016
Žloukovické brodění          5.7.2016
Brdská liga Namnice  9.7.2016
Brdská liga Chrást  10.7.2016
Brdská liga Nalžovice 17.7.2016
Brdská liga Solopysky  23.7.2016
Brdská liga Líchovy  24.7.2016
Brdská liga Malé Přílepy  30.7.2016
Brdská liga Broumy  31.7.2016
Brdská liga Radíč  20.8.2016
Brdská liga Sedlčany  10.9.2016

 

Přehled soutěží pro rok 2015

01.05.2015 12:00
Okrskové kolo v PS  23.5.2015
Okresní kolo v PS  30.5.2015
Krajské kolo v PS  13.6.2015
Brdská liga Malé Přílepy  1.8.2015

 

Přehled soutěží pro rok 2014

01.05.2014 08:00
Okresní kolo v PS  31.5.2014
Krajské kolo v PS 14.6.2014
Brdská liga Tochovice  21.6.2014
Brdská liga Chotilsko  12.7.2014
Brdská liga Malé Přílepy  13.7.2014
Brdská liga Solopysky  19.7.2014
Brdská liga Líchovy  20.7.2014
Brdská liga Radíč  2.8.2014
Brdská liga Nalžovice  3.8.2014
Brdská liga Zálužany 16.8.2014
Brdská liga Buková 17.8.2014
O pohár Lhoty  23.8.2014
Brdská liga Kojetín  30.8.2014
Brdská liga Sedlčany  31.8.2014
Brdská liga Namnice  6.9.2014

 

Přehled soutěží pro rok 2013

01.05.2013 11:00
Brdská liga Sloup 26.5.2013
Brdská liga ČHS Nalžovice  9.6.2013
Brdská liga Tochovice  29.6.2013
Brdská liga Chotilsko  13.7.2013
Brdská liga Malé Přílepy  14.7.2013
Brdská liga Solopysky 20.7.2013
Brdská liga Líchovy  21.7.2013
Brdská liga Zalužany  10.8.2013
Brdská liga Buková  17.8.2013
Brdská liga Kojetín  18.8.2013
O pohár Lhotky  24.8.2013
Brdská liga Namnice  31.8.2013

 

Přehled soutěží pro rok 2012

01.05.2012 18:20
O pohár Třebonic  5.5.2012
Brdská liga Jablonná 13.5.2012
Brdská liga Dalovy  20.5.2012
Okresní kolo v PS  26.5.2012
Brdská liga Radětice  16.6.2012
Brdská liga Chotilsko  15.7.2012
Brdská liga Solopysky 21.7.2012
Brdská liga Líchovy  22.7.2012
Brdská liga Malé Přílepy  4.8.2012
Brdská liga Kojetín 5.8.2012
Brdská liga Buková  11.8.2012
Brdská liga Zalužany  12.8.2012
Brdská liga Namnice  15.9.2012

 

Přehled soutěží pro rok 2011

01.05.2011 18:33
O pohár obce Čím 5.7.2011
Benešovská liga Chářovice  9.7.2011
O pohár obce Dublovice  16.7.2011
Brdská liga Malé Přílepy 23.7.2011
Brdská liga Líchovy  24.7.2011
O putovní pohár obce Jankova 23.7.2011
Memoriál Luboše Kocíka - nočka Zalužany  30.7.2011
Obořiště - Lhotecký loudek 30.7.2011
Obořiště - noční soutěž  6.8.2011
Brdská liga Nezvěstice  13.8.2011
Brdská liga Kornatice  14.8.2011
O pohár obce Lhotky u Berouna 20.8.2011
O pohár obce Lhotky u Lochovic 27.8.2011
O pohár obce Svatý Jan p. Skalou  27.8.2011
Brdská liga Chlum  3.9.2011
Memorial Petra Žáčka  10.9.2011
Brdská liga Chrást  17.9.2011
Memoriál v Hýskově  24.9.2011
O plaketu sv. Floriána  24.9.2011